𝔻&𝔸 𝔽𝕚𝕟 ℙ𝕒𝕣𝕥𝕟𝕖𝕣

D&A Fin Partner ofrone sherbime ligjore, mbledhje detyrimesh te prapambetura dhe konsulence, seriozitet dhe efikasitet i garantuar me mbi 10 vite eksperience ne kete fushe, me nje satf profesionistesh e ndodhur ne 3 shtete Shqiperi,Kosove dhe Maqedon D&A Fin.Partner eshte zgjidhja perfekte per biznesin tuaj.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Copyright D&A Fin. Partner © All right reserved. | Theme: Business Kid by eVisionThemes